PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565582}

7 Sins Forgiven

7 Khoon Maaf
7,3 239
ocen
7,3 10 1 239
7 Khoon Maaf
powrót do forum filmu 7 Khoon Maaf

Pomijając banalność fabuły opartej na kobiecej martyrologii i dosyć płytkie wyobrażenia o chrześcijaństwie, to należy stwierdzić że Pryianka chyba jest niedoceniana jako aktorka dramatyczna.

Końcówka - 7 małżeństwo - dosyć zaskakujące. Do końca podejrzewałam, że Rosjanin mówił prawdę.

ocenił(a) film na 3

Wronsky...już mogli sobie darować. Nie mogę zrozumieć jak te wszystkie zbrodnie mogły jej ujść na sucho? Nawet jak na kino indyjskie za bardzo naciągane. Poza tym uważam, że bohaterka była pozbawiona zupełnie charakteru! Jak można być tak naiwną i nie uczyć się na błędach? Straszny... nawet, nie chodzi o to że nie lubię Priyanki...pop prostu wszystko jakieś takie naciągane i przewidywalne. Spodziewałam się znacznie lepszego kina.

użytkownik usunięty
Kaveri_filmweb

To film dla hindusów, więc widać tam są takie klimaty, że ludzie znikają i nikt nic nie wie, za to jakiś policjant/prokurator ma nowe autko. W Polsce znika co roku kilkaset osób i nigdy się nie odnajdują, a procent wykrywalności przestępstw to liczby wyssane z palca, które mają jakoś tam korelować z procentem ujętych sprawców.

Film nie powala na kolana, ale kilka rzeczy jest ciekawych - np. scena kiedy przystawia sobie bron do skroni jest dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones