PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116677}

Młodość

Yuva
7,5 1 045
ocen
7,5 10 1 1045
Młodość
powrót do forum filmu Młodość

Znakomity

ocenił(a) film na 9

Bardzo nietypowe bollywood nawiązujące do "Amores Perros". Świetne aktrostwo (no może poza Eshą Deol) i powalająca muzyka. Polecam nie tylko fanom bollywoodu.

ocenił(a) film na 10
Bhuvan

Popieram!!! Nawet nie sądziłam, że Bollywood potrafi kręcić takie dobre fimy:)

ocenił(a) film na 4
Bhuvan

Niestety nazywanie tego filmu nawiazujacym do Amores jest wielka przesada... Bardzo zawiodlem sie ta produkcja i nie mam pojecia skad tak dobre oceny. Ok nie byl beznadziejny, ale pochwalne peany i ocena 8,53 z pewnoscia mu sie nie nalezy, zwlaszcza za niewyzbywalne dla bollywoodu piosenki z tancami - naprawde mogli sobie darowac te spiewogre w tego rodzaju kinie akcji. Nie mam nic przeciwko umieszczaniu dansow w romansowych komedyjkach - dla mnie w tym miejscu byly nieporozumieniem!
Yuva oddalona jest rowniez wiele kilometrow od anglo-bollywoodzkiej produkcji Danny'ego Boyle'a, a mialem nadzieje ze bedzie cos w ten desen.

użytkownik usunięty
BACEK_

Mi się szalenie podobało... języka dla Bolly nietypowy... zresztą ja nie zauważyłam, żeby tam ktoś tańczył... chyba, że chodzi o piosenkę np. Abhi&Rani... nie nazwała bym tego tańcem...raczej śpiewem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones