Kate HudsonI

Kate Garry Hudson

7,6
15 781 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Hudson

wszędzie się teraz rozpisało że Kate powiększyła piersi! już jej nie lubię bo nie jest naturalna w 100% a ja lubię naturalne kobiety a nie plastik lub sylikon!

Johny999

Fani pudelków, kotków, pomponików, plotków i innych "najlepszych źródeł informacji" powinni choć trochę się zastanowić zanim zaczną wypisywać takie bzdury. Gdybyś był kobietą, to byś wiedział, że wielkość piersi często zależy od różnie dobranych biustonoszy. Nie wiem jak można porównywać zdjęcia Kate w cienkim stroju kąpielowym z opadłymi ramiączkami, a te z lekko podnoszącym biust stanikiem.

P_Halliwell

były zdjęcia jak miała sporo większe piersi w stroju kąpielowym, miała taki sam stanik a cycki większe

Johny999

No, z chęcią bym te zdjęcia zobaczyła.

P_Halliwell

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=22660

Dla niedowiarków...

P_Halliwell

Powiększyła, nie powiększyła, jej sprawa, fajnie byłoby gdyby ludzie wreszcie zaczęli zwracać uwagę na jej grę aktorską, a nie na to, czy ma wydatny biust czy nie.

adasiowaaa

Te zdjęcia jeszcze bardziej utrwalają mnie w przekonaniu, że jednak operacji NIE zrobiła.

P_Halliwell

Ja tam ją nadal lubię! Ale biust powiększyła! Przecież to widać!

Johny999

E tam!Powiększtła czy nie.awet jeśli,to nie zrobiła sobie Bóg wie jakich wielkich.I tak ma normalny rozmiar na ty drugim zdjęciu.A i tak ja lubie.

Johny999

Powiększyła czy nie?!No i co z tego,nawet jeśli to nie zrobiła sobie Bóg wie jakich wielkich.Na tym drugim zdjeciu są normalnej wielkości.Ja i tak ja lubie.

plistek43

powiekszyła cyce ,szykuje przynęte na Farella

Johny999

Powiekszyla czy nie jej sprawa. Jesli teraz czuje sie lepiej, to ciesze sie z nia. ;) Choc tak jak wiele osob cenilam ja za naturalnosc, to jednak musze przyznac, ze wieksze piersi tez jej pasuja i wygladaja naturalnie... btw. Slyszalam, takze plotke, ze podobno jest w ciazy i dlatego ma wieksze piersi. To by sie w sumie zgadzalo, bo ogolnie troche jej sie przytylo, takze na twarzy. ;)

Johny999

a no i dobrze.miała mikroskopijne to sobie zrobiła miseczke b :P

użytkownik usunięty
Johny999

LUDZIE ! Kate nie powiększyła piersi. Ja z natury mam miseczkę A, przed okresem robi mi się C (bo - dla niedoinformowanych - rozmiar piersi zmienia się u niektórych w zależności od dnia cyklu), a jak założę dobry stanik (może być nawet bawełniany, a uwierzcie mi że może zdziałać cuda!) to mam prawie D ! Pozatym na drugim zdjęciu Kate była w ciąży... Tak czy siak, Kate jest świetną aktorką i osobą, jestem jej fanką od dawna i naprawdę nie sądzę, by powiększyła sobie piersi... To jedna z najnaturalniejszych (a tych coraz mniej) gwiazdek Holiłódu.

Na 100% powiększyła piersi. Widać to na zdjęciach z premier i wgl. > http://www.imdb.com/media/rm1693090816/nm0005028

RapaNui_

Tam gdzie kiedyś nie miała nic, teraz ma miseczkę A. Więc pisanie, że nie miała operacji powiększenia piersi jest głupie. ;d

użytkownik usunięty
RapaNui_

Ekhem, Kate jest w czwartym miesiącu ciąży z Mattem Bellamy. Zdjęcie było robione w listopadzie, więc "coś" musiało jej urosnąć.

Johny999

Kate jest w ciąży.
A Ty przestań siedzieć na tych Pudelkach ,Kozaczkach ,bo to beznadziejne portale ,gdzie zazdrośni ludzie o sławę innych ,siedzą godzinami przed komputerem i wymyślają co napisać złego o sławach ,by to szokowało. Ja nie wiem kto wypisuje te bzdury ,ale chyba użytkownicy -początkujący paparazzi.

użytkownik usunięty
Johny999

Podaj mi przykład gwiazdy, która czegoś sobie nie zrobiła. Dziś ludzie mają silikon nawet w twarzy, a nie tylko w piersiach.

Johny999

Dla niej powiększenie było wskazane ! a ty nie bądz taki zajebi.... ze plastiku nie lubisz i w ogóle bo w życiu cycka silikonowego w ręce nie miałeś a pieprzysz głupoty !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones