Konkona Sen Sharma

8,2
250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Konkona Sen Sharma

Póki co chyba lepszej, obok Shabany Azmi, nie spotkałem. :) Ale może ktoś mnie uświadomi.
Konkona jest wielka. :D

Bhuvan

Hehe, no to Cię uświadamiam... Rani Mukherjee, Aishwarya Rai, Kajol - absolutna ekstraklasa.
Konkona razem z Vidyą Balan, z babką z RNBDJ, z Ayeshą Takią to może być co najwyżej II liga, bo jeszcze kilka lepszych południowoindyjskich aktorek jest.
A ze starszego pokolenia Seema Biswas the best!

Diallo

Wiesz, to zależy. Fakt, iż Rani Mukherjee, Aishwarya Rai i Kajol zagrały w dużej ilości filmów nie robi z nich aktorek najlepszych. Tak samo, jak w przypadku Rani Mukherjee i Kajol mogę się zgodzić, że są naprawdę dobre, tak samo w przypadku Aishwaryi Rai muszę powiedzieć głośne NIE. Aishwarya występuje od ponad trzynastu lat, a ze wszystkich filmów, w których wzięła udział, da radę obejrzeć może ze dwa i to też ze względu na innych aktorów a nie na nią samą.

Konkona Sen Sharma jest jeszcze dość młoda i ma ogromną szansę na zdobycie sławy. Musimy tylko trochę na to poczekać.

użytkownik usunięty
Idaia

Fakt, Aishwarya ma dość dużo słabych filmów, ale jest bardzo piękna i jakoś nadrabia :D Sushmita Sen zasługuje na odrobinę uwagi, Madhuri Dixit, i trochę z młodego pokolenia czyli Amrita Rao lub Preity Zinta. No i Priyanka Chopra, chociaż mało kto ją docenia bo filmy w których gra bardzo dobrze są trudne do znalezienia.

Bhuvan

a ja wam mowie jaya bachchan jest THE BASET i nikt więcej chyba ze rani,kajol i aish nikt wiecej...

justka3005

Jedyną, naprawdę dobrą aktorką jest Madhuri Dixit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones